Nazwa forum

Forum klasowe


#1 2012-09-05 19:41:47

mm

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-03
Posty: 44
Punktów :   

Ognisko

Przypominam o ognisku we wtorek, niestety My nie bedziemy sie widziec calym zespolem, dlatego prosze o przedyskutowanie listy zakupów, mozna zrobic to np. na forum. Potrzebuje wiedziec ile np. mam kupic kiełlbachy tzn czy 1 laska na osbe styknie czy jecie wiecej to samo z napojami co pijecie soki, cole, fante itp, prosze sie dogadac tak mniej wiecej co mam kupic i ile. Teoretycznie ognisko od 15:30 do 19-stej.

Offline

 

#2 2012-09-05 19:57:51

mm

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-03
Posty: 44
Punktów :   

Re: Ognisko

Ważne!!
Jutro wieczorem pojawi się tutaj link do zgód i regulaminu ogniska. Każdy będzie musiał wydrukować taką zgodę dać do podpisu rodzicowi a następnie przynieść na PIĄTEK(jestem od 8:50 do 11:30 czekam w p. nauczycielskim-niech jedna osoba pozbiera i mi przyniesie) bo w poniedziałek jestem do 8:50 Jak ktoś zapomni to może być problem ale może uda mi się załatwić z p. Dyrektor że zgody pokaze jej w wtorek, ale nie obiecuje. Będzie także można dostrczyć mi np w sobote do domu.....

Offline

 

#3 2012-09-05 21:19:43

mm

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-03
Posty: 44
Punktów :   

Re: Ognisko

Oto link do zgód https://www.yousendit.com/download/TEhV … aFEwTWNUQw
Można już drukować, jesli ktoś może niech wydrukuje kilka razy i da innym co takiej mozliwości nie mają, ale chyba ja tego nie musze przypominać....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoshinobifighterz.pun.pl www.haxmetin2.pun.pl www.ta-ra-rum-pum.pun.pl www.sebs.pun.pl www.finanse.pun.pl